Prijzen Veiling
Hieronder de veiling-items. Klik op de link om een bod uit te brengen
- Een mooie Yamaha piano U3. Beschikbaar gesteld door het Bol Piano's en Vleugels Veenendaal. (Klik hier voor meer informatie)
- Een huisconcert van het jong Nederlands Blazers Ensemble (jongNBE). Beschikbaar gesteld door het NBE. (Klik hier voor meer informatie)
- Twee (2) klapbare pianostoelen. Beschikbaar gesteld door het Centrum voor de Kunsten Eindhoven (CKE). (Klik hier voor meer informatie)
- Een volledig verzorgde wedstrijd van PSV (2 kaarten), inclusief 4 gangen-diner voor 2 personen (2,5 uur voor de wedstrijd en 1 uur na de wedstrijd) in restaurant Ikigai (PSV-stadion). Beschikbaar gesteld door Oriëntal Greenhouse. (Klik hier voor meer informatie)
- Gesigneerde canvas foto van Jandino Asporaat. Beschikbaar gesteld door Theater de Hofnar. (Klik hier voor meer informatie)
- Gesigneerde poster van de band Racoon. Beschikbaar gesteld door het Muziekgebouw Eindhoven. (Klik hier voor meer informatie)
- Drie (3) moderne abstracte schilderijen uit de thema-serie "Good Food Cooking". Beschikbaar gesteld door de Eindhovense kunstenaar John DutchArt. (Klik hier voor meer informatie)
- Drie (3) prachtige (gouache techniek) kleurrijke schilderijen van de Poolse kunstenares Anja Domanska. Beschikbaar gesteld door Anja Domanska. (Klik hier voor meer informatie)